POSTARÁME SE O TO, ABYSTE PŘI NAKUPOVÁNÍ ZDRAVÝCH VĚCÍ UŽ NIKDY NEUDĚLALI CHYBU :)
Neohodnoceno

GoodFilter Aktivní Uhlí

Pijte čistou vodu, ať jste kdekoliv!

Skladem
Kód: 5032
Značka: Goodways
320 Kč
Snímek obrazovky 2023 05 26 v 10.33.42
Novinka Tip

GoodFilter je jedním z nejekologičtějších přírodních vodních filtrů na světě. Jedná se o speciální aktivní uhlí, také známé jako Kishu Binchotan, ručně vyráběné v oblasti Wakayama v Japonsku, kde se používá pro své čisticí a zdravotní účinky již po staletí. GoodFilter má v sobě velké množství pórů, do kterých váže nežádoucí chemikálie a nečistoty, vyrovnává pH vody, dodává jí minerály a také zlepšuje její chuť. GooFilter je možné použít pouze s pitnou vodou. Je snadno přenosný a poslouží tak i na místech, kde kohoutkové vodě prostě nevěříte.

PŘÍRODNÍ FILTR NA VODU 

Pití čisté vody je základ zdravého života. Ve střední Evropě máme to štěstí, že máme pravidelný přísun pitné vody přímo z kohoutku. Její nezávadnost však není v současné době samozřejmostí. Může totiž obsahovat prvky, které do ní nepatří a tak nejen zhoršovat její chuť, ale především ovlivňovat zdraví člověka. Naštěstí však existují ekologické způsoby, jak filtrovat kohoutkovou vodu a zlepšit tak i její chuť.
 

Máme pro vás účinné řešení pro přírodní filtraci vody

Hledali jsme proto snadné a účinné řešení, jak bychom mohli svou pitnou vodu ekologicky čistit. Vyzkoušeli jsme několik možností a nejlepší zkušenost jsme měli s aktivním uhlím, které je nejen stoprocentně přírodní, ale také snadno přenosné a použitelné. Nečistoty z vody do sebe nasává jako houba a my tak můžeme mít dobrý pocit z pití čisté vody i mimo domov. Je to navíc tak snadné. Stačí jej jednoduše zalít vodou, nechat chvíli působit a je to!

Co je přírodní filtr na vodu GoodFilter?

GoodFilter je speciální aktivní uhlí, také známé jako Kishu Binchotan, ručně vyráběné v oblasti Wakayama v Japonsku, kde se používá pro své čistící a zdravotní účinky již po staletí. Je pravděpodobně jedním z nejekologičtějších vodních filtrů na čištění pitné vody na světě. Váže na sebe nežádoucí chemikálie a nečistoty, vyrovnává pH vody, dodává jí minerály a také zlepšuje její chuť.

Přírodní filtr na vodu GoodFilter je čistě přírodní produkt, který je zpracováván udržitelným způsobem. Při běžném používání je jeho životnost 3-5 měsíců. Poté jej můžeš rozdrtit a zakopat na zahradě, kde se vrátí zpět do koloběhu života a stane se vynikajícím hnojivem pro tvé rostliny.

Věříme, že pití čisté vody je pro zdravé fungování našeho těla naprosto zásadní.