POSTARÁME SE O TO, ABYSTE PŘI NAKUPOVÁNÍ ZDRAVÝCH VĚCÍ UŽ NIKDY NEUDĚLALI CHYBU :)
Neohodnoceno

GRIZLY Ovesné vločky bezlepkové, 1000 g

Bezlepkové celozrnné ovesné vločky 100%.

Skladem
Kód: 4829
Značka: Grizly
99 Kč
Kategorie: ZDRAVÉ POTRAVINY

  • Bezlepkové celozrnné ovesné vločky se lisují z ovesných zrn zbavených lepku. Díky zachování vnějších obalových vrstev (otrub) jsou vločky nesmírně zdravé a bohaté na vlákninu. Perfektní na přípravu vyvážené snídaně v podobě ovesné kaše.
  • Tyto vločky jsou bohatým zdrojem rozpustné i nerozpustné vlákniny, která je důležitá pro zdraví střev. Dále obsahují cenné vitamíny především skupiny B a E a minerální látky jako jsou hořčík, draslík, železo a fosfor. Vločky se zpracovávají ve speciálním bezlepkovém mlýně určenému pouze k tomuto účelu.

Použití: Celozrnné ovesné vločky bez lepku jsou základem zdravé a vyvážené snídaně, skvěle poslouží také jako příloha, přísada do polévky, dokonce i jako hlavní chod. Vynikají svou rychlou a snadnou přípravou. Dají se přidávat do jogurtu, na výrobu domácích kaší, müsli nebo granoly. Skvělé jsou také dezerty a ovocné koláče z vloček. Můžete je však ochutit i bylinkami, olivovým olejem nebo sýrem, přidat je do sekané či karbanátků. Dá se s nimi zkrátka vykouzlit mnoho zdravých a chutných pokrmů.

  • Složení: Bezlepkové celozrnné ovesné vločky 100%

Proč je dobré, jíst bezlepkově? Připravili jsme pro vás eBook zdarma - vše podstatné o lepku v kostce!

Nutriční hodnoty: Na 100 g
Energie:
1 393 kJ / 331 kcal
Tuky: 7,2 g
    z toho nas. mast. kys.: 1,4 g
Sacharidy: 53,8 g
    z toho cukry: 0,7 g
Bílkoviny: 13,1 g
Vláknina: 10,0 g
Sůl: 0,01 g