POSTARÁME SE O TO, ABYSTE PŘI NAKUPOVÁNÍ ZDRAVÝCH VĚCÍ UŽ NIKDY NEUDĚLALI CHYBU :)
Neohodnoceno

Kousátko - Náramek - tyrkysový, středně tvrdý (5,5 cm)

Kompenzační pomůcka při potřebě kousání, vhodné pro děti s PAS

Skladem
Kód: 4265
Značka: ARK Therapeutic
379 Kč
Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.029 kg
  • Brick Bracelet™ představuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují kousat nebo žvýkat. Má jedinečný 'twist-on' styl, díky kterému je velmi snadné jej během dne nasadit a sundat podle potřeby, pro orální motorické stimulace. Protože se nosí na zápěstí, je to zvláště dobrá volba pro ty, kteří nemohou nosit náhrdelníky a/nebo pro ty, kteří si žvýkají rukávy či zipy, nebo okusují prsty, nehty, tužky a jiné předměty. Dá se použít i jako senzorická pomůcka - kroutit, ohýbat, přejíždět prsty po hmatových hrbolcích atd.
  • Jsou k dispozici ve třech barevně odlišených úrovních houževnatosti:
    • Standard – nejměkčí úroveň, doporučená pro menší děti
    • Medium – střední úroveň, kterou nazýváme XT („Xtra Tough“). Je tužší, ale stále poměrně pružná, doporučeno pro děti od školního věku. Nahrazuje kousání měkčích materiálů (dřevo, kůže, oblečení).
    • Extra tvrdá – nejtvrdší úroveň, kterou nazýváme XXT ("Xtra Xtra Tough"). Stále má určitou „žvýkatelnost“, ale je poměrně tuhá. Žádný žvýkací nástroj není nezničitelný, ale toto je obvykle nejdéle trvající úroveň pro vášnivé žvýkače. Nahrazuje kousání tvrdých materiálů (kov, kámen)
  • Materiál: Směs medicínských pryží. Neobsahuje těžké kovy, ftaláty, PVC, BPA ani latex. Testováno dle Směrnice Rady EHS 93/42/EEC o zdravotnických prostředcích.