POSTARÁME SE O TO, ABYSTE PŘI NAKUPOVÁNÍ ZDRAVÝCH VĚCÍ UŽ NIKDY NEUDĚLALI CHYBU :)
Neohodnoceno

VIVO LIFE Omega 3, 60 ml

1 balení = 30 porcí veganských Omega-3 MK

Skladem
Kód: 4709
Značka: VIVO LIFE
849 Kč
Kategorie: Omega 3 MK

  • Velmi čistý doplněk omega 3 mastných kyselin získaný z řas
  • 300 mg EPA a 600 mg DHA na 1 porci
  • Vyrobeno z udržitelně pěstovaných řas
  • Extrakce za studena a bez chemikálií 
  • Testováno na těžké kovy, PCB a dioxiny
  • Certifikovaný Vegan společností The Vegan Society
  • Čerstvá citronová chuť

Složení: Oleje z mikrořas (ze schizochytrium sp.), slunečnicový olej lisovaný za studena, antioxidanty (extrakt z rozmarýnu, tokoferoly, askorbyl), přírodní citrusové extrakty (citral natural, citronový olej, limetkový olej)

 

Skladujte na chladném místě mimo přímé sluneční světlo a mimo dohled dětí. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 60 dnů.

 

Nutriční hodnota a obsah na porci: 2 ml
Celkový obsah omega-3 1100 mg
   z toho EPA 300 mg
   z toho DHA 600 mg

 

JAK POUŽÍVAT?

Pomocí kapátka konzumujte 2 ml denně nebo podle pokynů svého lékaře. 2 ml obsahuje 300 mg EPA a 600 mg DHA. Po otevření uchovávejte v chladu.

CO JE OMEGA 3?

Omega 3 je esenciální mastná kyselina, která podporuje zdraví našeho mozku, srdce, kloubů, kůže, jednoduše každé buňky v těle... EPA a DHA MK jsou  tzv. „esenciální“ mastné kyseliny, naše tělo si je neumí vyrobit, a proto se musí konzumovat ve stravě. 

MYSLEME NA OCEÁNY!

Mořský život je každý den vyhlazován moderními metodami rybolovu. Odhaduje se, že pokud to bude pokračovat současným tempem, do roku 2048 dojde k úplnému kolapsu světové populace ryb.

Omega 3 od VIVO LIFE je získáván z řas trvale udržitelně pěstovaných v kontrolovaných prostředích, což znamená, že nejsou jejich produkcí hubeny žádné ryby a v důsledku toho nejsou ničeny žádné oceánské ekosystémy.

 

PRO VAŠE ZDRAVÍ

Spotřeba omega 3 MK z řas je nejčistší formou omega 3 MK, která je k dispozici. Je to proto, že v důsledku znečištění oceánů obsahuje většina ryb škodlivé úrovně těžkých kovů a dalších kontaminujících látek.

Vivo Life omega 3 MK jsou z kontrolovaného prostředí bez znečištění a jsou testovány na těžké kovy, PCB, dioxiny a jiné škodlivé kontaminanty třetí stranou.