POSTARÁME SE O TO, ABYSTE PŘI NAKUPOVÁNÍ ZDRAVÝCH VĚCÍ UŽ NIKDY NEUDĚLALI CHYBU :)

O nás

Ahoj,

jsme rodina se dvěma malými kluky, Sebíkem (8) a Tobíkem (6). Sebík má diagnostikovanou, mimo jiné, Poruchu autistického spektra (PAS) a hyperaktivitu. Díky němu se náš život poněkud vymyká běžným standardům, diplomaticky řečeno :). Vzhledem k tomu, že Renča je nutriční terapeutka a všichni jsme sportovně založení, je pro nás téma zdravé výživy a obecně zdravého životního stylu opravdu důležité. Pevně věříme, že právě vhodná strava a netoxické prostředí jsou předpokladem zdravého života. Rádi se s Tebou podělíme o naše zkušenosti prostřednictvím tohoto webu. Všechny produkty zde nabízené sami denně používáme.
 

Co tedy na Autfitu najdeš?

  • Potraviny bez lepku, laktózy, soji a nezdravých cukrů.
  • Doplňky stravy v nejvyšší kvalitě, bez chemických přísad.
  • Ekologickou drogerii.
  • Filtrační lahve a konvice.
  • Pomůcky pro osoby se speciálními potřebami

 

Pomáháme

Z vlastní zkušenosti víme, že výchova speciálních dětí je velmi náročná nejen psychicky a fyzicky, ale také finančně. Proto jsme se rozhodli, že budeme 3 % z obratu tohoto obchodu pravidelně věnovat organizacím, které pomáhají rodinám, pečujícím o děti s poruchou autistického spektra, nebo přímo rodičům samotným.

Konkrétně, od října 2022 výše uvedenou podporu zasíláme rodičůmdvouleté Viktorky, která trpí velmi vážným onemocněním - spinální svalovou atrofií. Moc držíme pěsti celé rodině.

Svým nákupem tedy prospíváš nejen sobě, ale i dobré věci. Děkujeme Ti za všechny, kterým Tvůj nákup pomůže.

 

Budeme velmi rádi za Tvoje připomínky, dotazy, podněty, abychom mohli Autfit neustále vylepšovat. Doufáme, že tu najdeš, co hledáš.
 
Renča, Honza, Sebík a Tobík.
IMG-9121